19:07
Веселі старти
17 лютого у спортивному залі школи, комунальним підприємством Зачепилівського районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» були проведені змагання «Веселі старти» у рамках тижня «Спортивна зима» серед дітей молодшого шкільного віку, в яких взяли участь 4 збірні команди - «Україна», «Крута Веселка», «Блискавка», «Котик».
Перед початком змагань учні школи показали флеш-моб "Ми - за здоровий спосіб життя!", яким традиційно розпочинається ранок.
За допомогою змагань у школярів зміцнюється здоров'я, виховується правильне відношення до здорового способу життя та морально-вольових якостей (наполегливості, працелюбства, сміливості). Шляхом проведення "Веселих стартів”, колектив згуртовується, діти починають розуміти значення слова "дружба”.
Переможців змагань визначали за кращими результатами конкурсу. Учасники показали гарну спортивну підготовку та отримали чудовий настрій. I місце із загальною кількістю 35 балів здобула команда «Блискавка», ІІ - команда «Україна», ІІІ - команда «Крута Веселка».
Переможці та призери нагороджені грамотами відповідних ступенів КП ЗРЦФЗН «Спорт для всіх».
Учні щиро вдячні за проведені змагання Петраковій Олександрі Володимирівні, директору КП ЗРЦФЗН «Спорт для всіх».
Категорія: Новини шкільного життя | Переглядів: 348 | Додав: Светлана | Рейтинг: 0.0/0